300000

Aylık A3 Baskı

300

Aylık İnternet Sipariş

1500

Aylık Biten İş

85

Aylık Müşteri SayısıBİZ KİMİZ

1979 senesinde kurulan Filmsan, o günlerin zorlu şartları ve teknolojinin izin verdiği ölçülerde başladığı yolculuğuna 40 yıldır aynı titizlik ve özveriyle devam ediyor. Kurucusu olan İslam Genç’in dediği gibi dürüstlük ve kaliteyi her zaman paraya tercih edenlerdeniz ilkesini hiçbir zaman kaybetmeden, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, kendi sektöründe daima örnek olma başarısını göstermiş bir kurum olmuştur.
Filmsan, günümüz teknolojisinde, hizmet verdiği sektörün ihtiyaçlarını daima ön planda tutarak, tecrübeli çalışanlarına sunduğu imkanlarını, teknolojinin izin verdiği ölçüde oluşturduğu makina parkı ile destekleyerek, sonuçlarından emin olacağı işleri sizlerle paylaşmış ve kaliteli baskı hizmetini daima üst seviyelere taşımıştır.


KİTAP BASKI:

Yazar, şair ya da akademisyenseniz ve ön tanıtım için size az sayıda örnek lazım. Filmsan Dijital size hızlı bir şekilde bu hizmeti sağlamaktadır. Matbaa baskısından hiç bir farkı olmaksızın ama çok daha hızlı bir şekilde!


TARAMA:

Dia ve opak dokümanların masaüstü ve tamburlu tarayıcılarda tüm renk kontrolleri yapılarak uygun rezulasyon ile taramaları yapılarak dijital ortama aktarılmaktadır.


ACİL BASKI :

Acil Baskı hizmetimizi size bir örnekle anlatmak istersek; Yarın sabah toplatınız var ve size acil sunum dosyaları lazım. Filmsan Dijital’in zengin makine parkı ve tecrübeli ekibi ile çok hızlı bir şekilde bu ihtiyacınızı hemen karşılar. Filmsanı arayın acil baskı ihtiyaçlarınızı çözün.


BİRE BİR PAZARLAMA ÜRÜNLERİ (ONE TO ONE MARKETİNG):

Günümüzde hedef kitleye ulaşmak kavramı daha kapsamlı ve ayrıntılı bir hale gelerek “doğru kitleye doğru içerikle ulaşmak “ şekline gelmiştir. Bunu bir örnekle açıklamak istersek; Ahmet Bey tatillerini sürekli deniz kıyısında yaşamayı seven bir yapısı vardır. Eğer siz Ahmet Bey’in bu isteği ve eğilimlerini hesaplamadan ona denizden uzak bir tatil önerisinde bulunup ona bu tatille ilgili kataloglar ve tanıtım mecraları yollarsanız tamamen hedef dışı bir iletişim örneği ve boşa geçen bir pazarlama taktiği olur.


KİŞİYE ÖZEL POSTALAR,TANITIM MEKTUPLARI (MAILING):

Başarılı bir mailing nasıl olur? Dikkatini, ilgisini çeken, akılda kalan bir baskı ancak bunu mümkün kılar. Bir şirketin yüz binlerce müşterisine tek düze bir baskı yolluyla ulaşması zordur. Ulaşmanın teknik yapısı Filmsan Digital’den geçer.Nasıl mı? Müşteri bilgilerinizi bir veri tabanında toplamanız gerekir. Bu bilgiler; isim, adres, yaş, önceden aldığı ürünler ve müşterinin ilgilendiği alanlar şeklinde olması size bu hizmetin getirilerini fazlasıyla arttıracaktır. Sunduğumuz bu hizmete sizde dahil olun ve şirketinizin satışlarını artırın.


KİŞİYE ÖZEL MAGAZİN KAPAK UYGULAMASI:

BU AY DERGİNİN KAPAĞINDA SİZ VARSINIZ! Cover’da evrim. Derginize abone olan müşterinize hoş bir sürpriz yapın.Abonenin ismini ya da fotoğrafını Dergi kapağına bastırın.Abone olan müşterinizi bu hoş sürprizle şımartalım.


DİGO:

Digo (digital+ofset ikisiyle kombine olarak kullanılımı) sayesinde yeni bir trend doğuyor. Dijital ve ofsetin birleşmesi sayesinde yüklü miktarda baskılarda değişken veri olabilir. Çoklu miktarda kişiye özel baskı yapmak bu zamanda biraz maliyetli geliyorsa bu yöntem sayesinde istediğiniz değişken verileri bastırabilirsiniz.


QR CODE:

Günümüzde Qr code’ların kullanımı iletişim sektöründe zaman ilerledikçe artmaktadır.
Artık hayatımızın bir parçası olan Akıllı Telefonlarla bir bilgiye ulaşmak için cihazınızı açıp merak ettiklerinizi yazıp arayabiliyorsunuz. Bu biraz zaman almakta ki tam da bu sırada Qr code devreye girmektedir. Nasıl? Yapmanız gereken sadece cep telefonunuzla önceden indirmiş olduğunuz Barcode okuyucusu ile qr code’u okutmaktır. Qr codlar size ulaşmanız gereken sayfaya yönlendirir veya bilgileri otomatik cep telefonunuza kayıt eder. Qr code’u asıl ilginç kılan her bir qr code kişiye özel basılabilir. Yani bire bir Pazarlamada her bir müşterinize farklı bilgi ve teklif sunabilirsiniz.
Nerede kullanılır; kampanya kartlarda, hesap ekstrelerinde, broşürde, kartvizitlerde, etiketlerde ve benzeri bir çok uygulamada…


KARTVİZİT:

Filmsan Dijital kartvizit ihtiyaçlarınıza çok hızlı ve kaliteli çözümler üretmektedir. Kartvizitiniz matbaada ortalama elinize 2 gün civarında ulaşırken Filmsan Dijital bu süreyi 15 dakikaya kadar indirmektedir. İstenilen kağıda, tercihinize göre selefonlu ve özel kesimli olarak teslim edilmektedir.


BLOKNOT:

Bloknot ihtiyacınızı tek düze ve sıradan bir şekilde yapmaktansa Filmsan Dijitalde size farklı çözümler sunalım.
(Kişiye özel yapraklar, değişken renkler gibi çözümlerimizi deneyin.


ZARF:

Davetiye Zarfları artık kişiselleşiyor. Davetiyeleriniz için isimleri kalemle tek tek yazmak yerine, Kaligrafi fontu dijital ortamda hazırlayıp basılı halde size teslim ediyoruz. Kurumsal Zarflar ihtiyaç doğrultusunda posta ile teslim edileceği adresin baskısını da Filmsan Dijital yapıyor.


ANTETLİ KAĞIT:

Son anda Antetli kağıdınız bitti ve acilen ihtiyacınız var. Uzun bir bekleyişe gerek yok. Filmsan Dijitalde dakikalar içerisinde Antetli Kağıtlarınız basılıp teslim edilir duruma geliyor.


KATALOG-BROŞÜR:

Az adetli Katalog işlerinizde çözüm ortağınız olarak yanındayız. İster 1 adet ya da 100 adet. Filmsan size en kısa üretim garantisini veriyor. Katalog ve broşür baskınızı isme ya da şirketlere özel yaptırabilirsiniz.


FÖYLER:

Föyler basılı evrakların içinde çoklu kitleye ulaşmak için en çok tercih edilen yöntemdir. Yenilikçi ve farklı uygulamalarla ihtiyacınız kadar bastırın, hedef kitlenize daha kısa zamanda ulaşın.


FAALİYET RAPORU:

Günümüzde şirketlerin en çok kullandıkları materyallerden biri de Faaliyet Raporlarıdır. Şirketiniz için Profesyonel ekibimizle size yüksek baskı teknolojisi ile hızlı ve kaliteli çözümler sunuyoruz.
Kullanım Kılavuzu: Şirketinizin yeni biri ürünü var ve şimdilik az adetli üretime geçiyorsunuz. Kullanım Kılavuzunuzun az adet baskısını Filmsan Dijital yapar. Eğer sipariş üzerine üretilen özel ürünleriniz varsa kişiye özel Kullanım Kılavuzlarınız da olması size büyük bir avantaj sağlar. Müşteriniz üzerinde özel bir etki yaratacaktır.


MENÜ:

Günümüzde restoranların en önemli sunumlarının başında menüler gelmektedir. Menüler az adetli olduğundan matbaa baskıları çok daha maliyetli olmaktadır. Filmsan Dijital farklı, göz alıcı menü uygulamaları ile size ve müşterilerinize özel bir ürün sunmaktadır.


AFİŞ:

48×33 cm ölçüsündeki Afişlerinizi 1-500 adet aralığında en hızlı ve en ekonomik şekilde size teslim ediyoruz. Az adetli (1-20 adet kadar)70×100 cm ve 50×70 cm baskılarınız ise birkaç dakikada hazır.


FİYAT LİSTESİ:

Fiyat listelerinizi günümüzün şartlarında anlık değişiklikler yüzünden sürekli güncel tutmanız gerekmektedir. Fiyat listelerinizi en doğru ve en hızlı düzeltme yöntemi ise dijital baskıdan geçer.


DAVETİYE:

Davetiyelerinizin hızlı ve ekonomik şekilde hazır olmasını istiyorsanız, Filmsan Dijital bu konuda size önemli çözümler sunuyor. Davetiyenizi Dijital Ofsetimizle en iyi şekilde hazırlanıp size birkaç dakika içinde teslim edilmektedir. Eğer isterseniz zarfların üstüne davetlilerin isimlerini dijital baskı ile yazılmaktadır.


AJANDA:

Ajandalarınıza kişilik katın. Kapaklar kişiye özel yapıp renk seçimin de kişilere göre farklı olmasını sağlayalım. İhtiyacınız doğrultusunda az adetli.


TAKVİM:

Filmsan Dijital’in kişiye özel uygulama kategorisindeki en önemli ürünlerinin başında Takvimler gelmektedir. Bu özel uygulama ile özel gün ve zamanlar için ideal bir üründür. Çok sayıda farklı ve özel Takvim ürünümüzü web sayfamızdan inceleyebilirsiniz.


SUNUM VE EĞİTİM DÖKÜMANLARI:

Sunumu hazırlamak için günlerdir çalışıyorsunuz. Sonunda bitti ve acilen basılması gerekiyor. Siz hazırladığınız Sunum Dosyanızı bize gönderin, Filmsan Dijitalde baskıdan çıktıktan sonra bizde sizin adresinize teslim edelim.


MASA KARTLARI:

Toplantı ve özel günlerin olmazsa olmazlarıdır. Nerede üretildiğini artık biliyorsunuz. İsterseniz özel kağıda veya kalın kuşe kağıda, tek renk ya da renkli kaç isim olursa olsun çözümlerimiz hızlı ve kaliteli.


SERTİFİKALAR:

Dijital baskı sayesinde artık Sertifikalar sahibinin ismiyle basılabilir, böylece isimleri el ile yazmanıza gerek kalmamaktadır. En kompleks Sertifika türleri Filmsan da hızlı ve güvenilir bir şekilde üretilmektedir.


YAPIŞKANLI ETİKET:

Etiket baskıları dijital ofset baskı sayesinde 1 günde teslim ediyoruz ve en önemlisi ise renk kaybına uğramıyorlar. Standart kullandığımız etiket malzemesi; kuşe kağıdın çıkartması, şeffaf çıkartma kağıdı ve CD etiket kağıdı.


MAGNETLER:

Çok özel günün için misafirlerinize magnet hediye etmek istiyorsunuz. O güne özel magnetlerinizi, Filmsan Dijitalden istediğiniz miktarda ve istediğiniz kadar farklı görseller kullanarak bastıra bilirsiniz.


KAZI KAZAN KARTLAR VE HEDİYE ÇEKLERİ:

Minimum hata, maksimum güven. Kampanya kartlarda hatanın yeri yoktur.
Numaralarda ve Barkodlarda uzmanlaşan Filmsan Digital Kampanya Kartlarınızı zamanında ve hatasız teslim ediyor. İşinizi şansa bırakmayın, Filmsan Digital Çözüm ortağınız olsun.


FOTOKİTAP:

Photobook Fotoğraflı anı kitabıdır. Doğumda,Düğünde,Tatilde,Partide çektiğin fotoğraflarla Fotokitap yapar, sevdiklerinle paylaşırsın. Fotoğraflar ve Anılar! Peki neredeler?
Kullanılmayan çekmecelerde mi? Yoksa bir anda yok olabilecek bilgisayarda mı? Fotoğraflarınla hazırlayacağın fotokitap sana özeldir. Başrolde Sen ve Sevdiklerin var…
senin hayatın,senin hikayen… senin kitabın…
Daha fazla bilgi için www.photobook.com.tr tıklayın


MÜCELLİT  :

Tüm sayfalarının levhalar halinde bükülmeden ciltlemesine verilen uluslararası bir terimdir. Bu teknikle yapılan ciltlemelerde sayfa ortasında kayıp olmaz.
Çift sayfa kullanılan resimler panoramik olarak kayıpsız izlenebilir. Kullanım Alanı: Tanıtım Broşürü, Menü, Fotoğraf Albümü, Portfolyö…
Detaylar için tıklayınız.