ETİKET

KARTON ETİKET, KRAFT ETİKET, PP ETİKET, ŞEFFAF ETİKET, METAL ÇIKARTMA ETİKET, KUŞE ÇIKARTMA HER TÜRLÜ ETİKET İHTİYACINIZ İSTER 1 YADA 1000 ADET 1 GÜNDE TESLİM EDİLİR.

EN İYİ KALİTE GARANTİSİYLE ÜRETİMİ SAĞLIYORUZ.

KAZI KAZAN KARTI

Minimum Hata Maximum Güven. Kampanya Kartlarda Hatanın Yeri Yoktur. Numaralarda Ve Barkodlarda uzmanlaşsan Filmsan Digital Ekibi Kampanya Kartlarınızı Zamanda Ve Hatasız Teslim Ediyor. İşinizi Şansa Bırakmayın Filmsan Digital Çözüm Ortağınız Olsun.

ŞEFFAF PVC KARTVİZİT

Filmsan Digital de şeffaf plastiğe basmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Hp İndigo’nun ağır gramaj modu ile OneShot teknolojisi ile 0.40 micron üzeri plastiklere kusursuz baskı sağlıyor.
Özellikle bu tarz baskılara maliyet açıdan prova almanız çok zor ama biz size bu imkanı sağlıyoruz ve ister 1 tabaka yada 1000 tabaka olsun bizim için fark etmiyor.
Örneğin şeffaf bir ürün kutusu tasarladığınız ve prova almanız gerek dosyanızı bize yolladığınız an üretimi en fazla 10 dakika sürer.
Şeffaf Pvc ile sıra dışı uygulamalar için Filmsan Digital sizi davet eder.

BEYAZ BASKI

Beyaz Baskı; dijitalde Beyaz Rengin, kağıt dokusu yerine doğrudan renk olarak basımından oluşmaktadır.
İlk bakışta sadece Beyaz Boya basımından ibaret gözüken bu uygulama çok sayıda yeniliği de beraberinde getirmektedir.
Beyaz Baskı ile renkli özel kağıt üzerine uyguladığınız görsel, normal bir beyaz kağıda bastığınızdan çok daha belirgin durmaktadır.
Renkli özel kağıtlar dışında şeffaf ve plastik gibi yüzeylere baskı yaparak etkili tasarımlar(şeffaf kartvizit,menü,ajanda kapakları gibi) çıkartmanıza olanak sağlayacaktır. Ama bence en güzeli beyaz baskı sayesinde altın yaldız ya da gümüş yaldız görünümlü renkleri basmak mümkün.

Daha fazla biligi beyaz.filmsandigital.com

face_reklambeyaztopli

İsme Özel Hediye